ОПИСАНИЕ
Нові технології дедалі стрімкіше змінюють наше життя. Розробники навчили штучний інтелект виконувати задачі, що раніше вважалися прерогативою висококваліфікованих спеціалістів: керувати транспортом, збирати і аналізувати дані, укладати угоди, писати статті і навіть музику. Це істотно впливає на ринок праці і вимоги до претендентів на нові вакансії.
Разом із тим технологічні стрибки породжують проблемні ситуації, які теж вимагають від жителя цивілізованого світу нових здібностей і навичок. Професор історії Єврейського університету в Єрусалимі, автор книги «Sapiens. Коротка історія людства» Ной Харарі вважає, що до середини століття діджиталізація сформує новий «даремний клас». Його поповнять ті, хто втратить роботу і не зможе реалізувати себе в нових умовах.
Чому і як варто навчатися в епоху глобальної турбулентності, скільки на це потрібно часу та ресурсів, як виробити навичку і звичку безперервного навчання? Про це піде мова у вступній лекції до пізнавально-практичного циклу від Мykola Skyba, експерта з питань освіти та компетенцій майбутнього Українського інституту майбутнього. Вхід вільний, реєстрація за посиланням: https://goo.gl/nkeror