ОПИСАНИЕ
З 25 по 27 серпня 2017 року в Одесі Impact Hub Odessa у партнерстві з The Aspen Institute Kyiv проводить перший в Україні фестиваль ідей «Майбутнє спільнот».
Місія фестивалю полягає в об’єднанні зусиль мислителів та лідерів суспільної думки, бізнесу, територіальних громад, мистецьких об’єднань, благодійних організацій та інших спільнот задля обміну ідеями та думками щодо пошуку шляхів впровадження у життя кращих з них.
Однією з локацій фестивалю – Термінал 42.
Спікери:
В 11:30 Марія Терехова, співвласник групи компаній X-tend з доповіддю «Як професійні ком’юніті змінять фешн-бізнес України?! »
Марія Терехова розповість про розвиток легкої промисловості, як однієї з ключових гілок економіки країни, нові форми бізнес-колаборацій, фешн-підприємництво і бізнес, перспективи розвитку фешн-бізнесу 2020, як і з ким об'єднуватись для зростання бізнесу, а також проведе презентацію спільноти NewFashionZone та конкурсу молодих дизайнерів.
Також у вас буде можливість приєднатися до дискусії на тему: «Перспективи галузі для молодих та талановитих».
О 12:15 Сергій Гаков, громадський діяч з м. Краматорська, співзасновник стартапу «Farm 3D» з доповіддю «Що таке технології змін та як вони пов'язані з розвитком технологій?»
Запрошуємо вас прийняти участь у обговоренні технологій змін та їх зв'язком з розвитком технологій. Сергій Гаков розповість про:
1. Формування майбутнього, тенденції та тренди. Сприйняття та прогнозування.
2. Дефініції технологій змін та засоби їх впровадження.
3. Майбутнє технологій змін у середньостроковій перспективі та їх вплив на ринках праці та споживання.
4. Культура стартапів.
Ми поговоримо про вплив розвитку технологій на формування нових видів соціальних взаємодій, побудову та розподілення суспільства, прискорення темпів розвитку суспільства. Зворотні явища, вплив суб-культури стартапів на тенденції у різних сферах, як суспільства так і промисловості, економіки та фінансів.
Також Сергій поділится своїм досвідом запуску технологічних стартапів у найменш привабливій та складній до інновацій Донецькій області.
О 13:00 Олена Каравай. ГО "Інша Освіта", MitOst e.V. з доповіддю «Хто у вас головний? Виклики / потенціали / інструменти для організацій, які meat it seriously з горизонтальними ієрархіями».
На бесіді-лекції з елементами тренінгу ви почуєте про можливості зміни органіграми на систему звязків в організаційній governance structure. Олена Каравай відповість на такі питання:
– Як жити з питаннями “Так хто у вас головний?” та порадами “знайти сильного лідера”, якщо ви обрали більш горизонтальну та бірюзову форму для вашої організації?
– Що означає холакратія та партиціпативне формування / прийняття рішень на перекладі на конкретні інструменти?
– Навіщо взагалі все це може буде потрібно?
Запрошуємо вас долучитися до сесії – будемо ділитися практичним досвідом Іншої Освіти та МітОст, чесно говорити про переваги та ризики горизонтальної системи ієрархій в громадській організації, а також просто багато думати та сміятися.
О 13:45 Максим Іцкович, CEO at Mobindustry, Head of Board at Dnipro IT Cluste з доповіддю «Майбутнє українського сервісного IT-сектора. Be useful or die tryin».
Как представитель IT мира Украины, последние 13 лет Максим Іцкович наблюдает много тенденций, как хороших так и пугающих. В своем докладе он поделится с вами своими наблюдениями, мировыми трендами в развитии IT, а также мотивирующими размышлениями о том, как мы можем своими руками повлиять на ход истории нашей страны.
О 15:15 Оксана Левченко, координатор міжнародної волонтерскої мережі "Volunteer Community" в Україні з доповіддю «Життєвий цикл волонтера».
Цикл жизни волонтера – от анализа возможностей организации работать с волонтерами, до постановки задачи волонтерам, привлечения, развития, сопровождения, до фидбека, поощрения и прощания с волонтерами. Эта информация будет полезна для координаторов волонтеров и ответит на вопрос: Как правильно и эффективно работать с волонтерами?
Поговорим о развитии волонтерства в Украине на данный момент, профессиональных координаторах волонтеров, какими качествами и знаниями они должны обладать?
В конце подведем итоги о профессиональном подходе к работе координатора с волонтерами и методах вывода волонтерского центра на более эффективный уровень.
О 16:45 Ольга Юркова, журналіст, редактор, медіатренер, автор ідеї і співзасновниця проекту StopFake з доповіддю «Три роки неправди: як медіа повернути довіру?»
Останні три роки ми є свідками того, що неправда стала головною зброєю у медіа. Медіапростір перетворився на бої без правил. Чесні журналісти і медіа програють війну з самого початку. Вже недостатньо лише фактів, аби бути переконливим. Потрібно винайти журналістику заново.
Ольга Юркова відповість на питання, якими мають стати чесні медіа, аби повернути довіру і достукатися до аудиторії, та вивести цю дискусію за рамки професійної спільноти, щоб почути аргументи мислячих людей із інших сфер. Ольга говоритиме суто про контент, подачу і нестандартні підходи, запропонує спектр варіантів розв’язання проблеми, які є на сьогодні: власний досвід, зарубіжні кейси та думки експертів. Можливо ви зможете сформулювати або хоча б наблизитись до конкретного рішення, яке могло б бути впроваджене в Україні. Тему фінансування медіа зачіпати не планується.
О 17:30 Вадим Грановський, міжнародний експерт з кави, засновник Coffee in Action з доповіддю «Як свідоме споживання кави змінює людину та суспільство?»
Від Британської їмперії до сучасної України – кава завжди була паливом для активної діяльності, джерелом натхнення для мистецтва та ковтком бадьорості для людства. Формування правильної культури споживання кави і чому це важливо для сучасної України. Пориньте з нами у подорож від насолоди смаком, до впливу на когнитивні здібності людини.
Вхід за реєстрацією – https://goo.gl/yswJBt