ОПИСАНИЕ
Ми ще з дитинства знаємо, що ігри допомагають краще зрозуміти, як влаштований світ і процеси довкола нас. Але і дорослим гейміфікація (або ігрофікація) може допомогти у розвитку власної справи чи проекту. Що ж воно таке і як працює? Можливо, ви вже й використовували подібні практики, та не знали цього.
Гейміфікація - це використання ігрових практик у повсякденних процесах, щоб вирішити якусь проблему, або ж швидше та цікавіше навчитися нового процесу.
На конференції "Гейміфікація. Що? Як?" ви дізнаєтеся більше про практики, які вже існують та про проекти в нашому місті, які використовують ігрофікацію.
Чотири спікери розкажуть про різноманітні методи реалізації ігор, якими користуються у повсякденному житті, роботі, бізнесі чи на відпочинку.
На нашому заході ви дізнаєтеся :
- які ігрові технології можна використовувати в бізнесі (персонально та разом з командою);
- як через ігри можна захищати свої права та навчатися ним;
- про неформальну освіту: як навчатися граючись та навчати інших;
- про інтелектуальні ігри, як елемент дозвілля.
Наші спікери :
Марічка Артиш (Marichka Artysh) - власниця ТМ The BEST: ділові ігри для бізнесу, яка адаптує ігрові технології для діагностики персональної та командної ефективності в бізнесі. Координувала програми навчання дорослих в НСОУ "Пласт" на всеукраїнському та міжнародному рівнях (1995-2012 рр.)
Bohdan Velhan - фасилітатор, тренер з неформальної освіти, співзасновник Інша Освіта / Insha OsvitaОсвіта" та холістичного простору Хата-Майстерня, розробник гри Життя як проект // Life as a project".
Олександр Фомічов (Fomichov Oleksandr)в - громадський активіст, координатор проект "Грай за права людини".
Сергій Савчюкк - громадський активіст, організатор проекту MindGame IF".
Захід відбудеться: 04.04, о 17.00 в громадському ресторані Urban Space 100
Вхід вільний