ОПИСАНИЕ
Остання лекція з серії «Експериментальний дизайн» відбудеться 15 серпня о 19:00 в Chasopys Eduspace. Мова піде про колаж, як один із найважливіших інструментів в мистецтві та дизайні ― «Колаж, як універсальний метод в дизайні та мистецтві».
Яким чином виникає нова, мозаїчна, гіперреальна свідомість?
Колаж з індивідуальної художньої практики давно перетворився в універсальний принцип побудови сучасної культури. Сьогодні колаж ― це не тільки зіткнення різних реальностей, а й втілення нового способу мислення, характерного для нашого часу.
Лекція буде дуже корисна для діяльності: дизайнерів, художників, медіа - художників, фотографів, які цікавляться колажуванням візуальних образів, сучасною культурою постмодернізму і колажем як художнім прийомом.
В рамках лекції будуть розглянуті наступні питання:
Що таке колаж, чому аплікація не є колажем?
Характерні ознаки колажування свідомості в епоху постмодернізму.
Методи роботи з вільними контекстами.
Основні ознаки колажу, які відображають сучасність: методи роботи з вільними контекстами, деконструювання, цитування, відмова від авторства, інтерактивність, використання нових технологій.
Найбільш значущі і яскраві представники, які працювали в різний час та з різноманітними колажними техніками та матеріалами, чому можна в них навчитись.
Лектор:
Наталія Сінепупова - засновник, керівник, викладач School of visual communication (Київ). Організатор та співорганізатор проектів: Visual Communication Gathering, «Екстремальні території», «Дні Казимира Малевича», освітніх програм Ukrainian Design: The Very Best Of, програм Книжкового Арсеналу, міжнародних навчальних студентських обмінів, круглих столів, лекторіїв, виставок. Здійснює креатив- і арт-дірекшн дизайн-проектів.
Освіта: Британська Вища Школа Дизайну (Москва), Національна Академія Художнього Мистецтва та Архітектури (Київський Художній Інститут, НАОМА).
Місце: Chasopys EduSpace, вул. Велика Василькiвска, 30
Вартість: 150 грн.
Придбати квиток/зареєструватися можна за посиланням: http://bit.ly/2aw6t3Z