ОПИСАНИЕ
З 19 березня до 30 квітня 2018 року у м. Дніпрі дано старт прийому проектів щорічного конкурсу проектів та стартапів “InnoDnipro”.
Запрошуємо всіх зацікавлених дніпрян 27.03.2018, о 19.00 до Spalah: освітній хаб та коворкінг (пр. Дмитра Яворницького, 5) поспілкуватися з цього приводу.
Під час зустрічі Ви будете мати змогу дізнатися всю інформацію про нову ініціативу мерії Дніпра. Ми розповімо Вам про умови конкурсу та етапи його проведення, про галузі та напрямки проектів, про роботу фахових експертів та Конкурсної комісії під час розгляду проектів.
Конкурс “InnoDnipro”
Прийом проектів буде відбуватись у вигляді аплікаційної форми на сайті dniprorada.gov.ua, де створено спеціальну сторінку присвячену конкурсу, за посиланням - https://dniprorada.gov.ua/uk/page/schorichnij-konkurs-proektiv-ta-startapiv-innodnipro.
Даний конкурс є процесом відбору найкращих проектів та ініціатив інноваційного спрямування у м. Дніпрі на конкурсній основі.
Переможці конкурсу отримають грошову винагороду, на ці цілі у міському бюджеті передбачено 500 тис. грн.
Учасником конкурсу може бути фізична особа або група осіб (проектна команда), юридична особа, яка подала проектну заявку на участь у Конкурсі.
Мета конкурсу – виявлення талановитих розробників, сприяння їх професійному росту, популяризація винахідницької та підприємницької ініціатив у перспективних напрямках кращих інноваційних рішень у місті Дніпрі.
Конкурсний проект повинен мати потенціал практичного застосування та охоплювати одну або декілька галузей, спрямованих на інноваційний розвиток міського середовища та популяризацію креативної творчості, а саме:
- освоєння нових технологій транспортування енергії, впровадження енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєння альтернативних джерел енергії;
- освоєння нових технологій високотехнологічного розвитку транспортної системи, ракетно-космічної галузі, авіа- і суднобудування; - освоєння нових технологій виробництва матеріалів, їх оброблення і з'єднання, створення індустрії наноматеріалів і нанотехнологій;
- упровадження нових технологій та обладнання для якісного медичного обслуговування, лікування, фармацевтики, ветеринарної медицини;
- широке застосування технологій більш чистого виробництва, охорони навколишнього природного середовища, поводження з відходами (у тому числі - матеріалами техногенного походження);
- розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки;
- упровадження соціальних інновацій - нових ідей, стратегій, інноваційних підходів та / або технологій в системі освіти, охорони здоров'я, суспільних комунікаціях.