ОПИСАНИЕ
9 червня в чудовому бізнес-готелі Гагарін відбудеться другий Odessa Project Management Day 2018 .
Цього разу це буде повноцінний PMDay на 5 потоків та 50 українських, європейських та північноамериканських доповідачів. Власне цією конференцією ми закриваємо сезон цього року, попередніх 6 конференцій PMDay відбулися у Києві, Харкові і Львові. Особливістю нашої одеської конференції завжди було поєднання розвитку від знань, сонця й моря. Очікується, що конференцію відвідає близько 400 учасників: проектних менеджерів в IT, тімлідів, СTO, COO та CEO IT-компаній, директорів PMO і HR-директорів. І після неї сезон літніх відпусток 2018 року буде офіційно відкритим. 🙂
Зареєструватись https://goo.gl/a9Vhb5
Тематика конференції цього року в Одесі - "Чого ми можемо навчитись в фінікійців?". Хоча цивілізація Древньої Фінікії незаслужено забута, саме стародавні фінікійці в 10 сторіччі до нашої ери перші побудували морську торгівельну імперію, що простягалась від Чорного моря на сході до Великої Британії на заході. Фінікійські мореплавці за 2 з половиною тисячі років до Васко Да Гамма обпливали Африку від Червоного Моря до Гібралтару. А одне з фінікійських міст-держав Карфаген до останнього було суперником Римської Республіки.
За доволі примітивних технологій пізнього бронзового віку це було можливе тільки завдяки передовим на той час формам управління та взаємодії між людьми. Міста-держави Древньої Фінікії: ... були прообразом грецьких античних міст-полісів і по суті витоком всієї західної цивілізації. А фінікійський алфавіт, математика та система менеджменту були запозичені древніми греками при будівництві їхньої цивілізації.
Управління проектами в IT - це наука, котра поєднує вічне мистецтво управління людьми, котрому більше 3 тисяч років та сучасні технології візуалізації даних, алгоритмів, розробки ігор, досягнення психології, artificial intelligence & machine learning. З одного боку деякі речі залишаються незмінними на протязі тисячоліть, з другого один менеджер проекту з смартфоном зараз заміняє цілий управлінський апарат на 100 працівників декілька тисяч років тому.
Сучасне управління IT-проектами в українських аутсорсингових компаніях зараз переживає насичення сучасними підходами та практиками з методологій управління проектами, психології, ігрових теорій та готується до переходу в продуктову розробку та ще більшої ще більш гнучкої роботи з креативними індустріями. Проекти стають ще більш гетерогенними, як економічно, так і технологічно і це той виклик, котрий повинна прийняти наша аутсорсингова індустрія, щоб залишитись конкурентно-здатною.
Як і древні фінікійці ми стоїмо зараз на порозі технологічного прориву, зміни парадигм управління проектами, коли нові технології дадуть можливість управляти проектами ще якісніше і водночас людська складова ставатиме ще важливішою через підвищення ціни людського життя. Передати натяки про те, що відбувається зараз з управлінням проектами у світі і до чого варто бути готовим через 3-4 роки ми й хочемо через доповіді наших доповідачів. Сподіваємось, що знання, приклади та досвід отримані на конференції допоможуть учасникам робити успішніші проекти і просуватись по кар'єрним сходинкам.
Питання, що будуть обговорюватись:
✔ Основні тренди галузі, нові тенденції в проектному менеджменті;
✔ Причини успіхів та невдач колег по цеху;
✔ Реально працюючі кейси по роботі з замовниками та командою;
✔ Специфіка застосування тих чи інших методологій на ваших проектах;
✔ Працюючі "запобіжники", що зупинять вигоряння на роботі
✔ Нові способи побудови команд, та взаємодій в них;
✔ Куди далі розвиватися PM.
Програма конференції буде складатись з 5 потоків:
🚩РМ-практики - для team leadів і тих, хто розпочав кар’єру в управлінні проектами та командами. Прості і складні практики, котрі допомагають управляти проектами.
📜РМ-моделі - для досвідчених проектних менеджерів та CEO аутсорсингових ІТ компаній, PMO-директорів. Більш комплексні підходи до проектного менеджменту, котрі враховують складність середовища в якому доводиться вести проект.
📌 Agile та гнучкі методології - кейси для тих, хто цікавиться SCRUM, Kanban та загалом гнучкими методологіями, можливостями їх впровадження та використання в команді.
📎 Product менеджмент - Чим відрізняється Product Management і Project Management, особливості роботи менеджера, котрий відповідає за продукт, практика продажу і реалізації продуктових проектів
🔍Майстер-класи - для охочих отримати максимум навичок та практики.
Основна мета конференції:
- сприяти розвитку проектних менеджерів;
- налагодження комунікації і взаємодії між учасниками конференції;
- networking;
- зробити управління проектами більш професійним.
Спікерами на конференцію плануємо запрошувати лише практиків, в котрих за плечима 3-5 років успішного управління проектами і котрі своїм прикладом та outstanding результатами мотивують навколишніх на звершення в роботі. Близько 30% спікерів плануємо запросити з глобальних компаній, котрі зараз знаходяться на вістрі конкуренції в нових технологічних нішах і можуть розказати про цікаві нові кейси в управлінні проектами.
Якщо ви хочете подати доповідь - https://goo.gl/hFXoyU
Організовуємо ми, Lemberg Tech Business School, за останні 10 років провели близько 150 успішних конференцій: Lviv PMDay, Kyiv PMDay (www.pmday.org) , Lviv Mobile Development Day (mdday.lviv.ua), GameDev Conference (gamedev.lviv.ua), Lviv Freelance Forum (freelance.lviv.ua), Kyiv It Outsourcing Forum (www.outsourceforum.org) - лише деякі з них. Власне за останній рік провели 14 великих подій по Україні.
Ціни від до в залежності від дати реєстрації, детальніше на сайті
https://goo.gl/a99o2p
Зареєструватись можна тут - https://goo.gl/a9Vhb5
Фото з останніх PMDay:
- Одеського 2017- https://goo.gl/TY2neD
- Харківського 2017- https://goo.gl/BqmjJw
- Київського 2017 - https://goo.gl/euRiC4
- Львівського 2016 - https://goo.gl/92T9df
Презентації доповідачів з наших минулих конференцій можна знайти на нашій slideshare - https://goo.gl/eVU9Mz
Відео - на нашому youtube-каналі - https://goo.gl/tTwihC