ОПИСАНИЕ
ПОДІЯ СКАСОВАНА
ПОДІЯ СКАСОВАНА
ПОДІЯ СКАСОВАНА
Усі американські стартапи за рік залучають венчурних інвестицій на суму меншу, ніж 0.2% ВВП США. Разом з тим компанії, які отримали венчурні інвестиції в минулому (колишні стартапи), створюють більше 20% ВВП США, забезпечують роботою більше 10% працівників недержавних організацій. Індустрія інновацій – це місце, де особисті інтереси збігаються з громадськими, це каталізатор розвитку економіки.
Не дивно, що стартапи все більше привертають увагу суспільства. Про стартапи пишуть у ЗМІ, проводять семінари і навіть знімають телесеріали.
Значно менше уваги приділяють іншим важливим гравцям інноваційної екосистеми: венчурним інвесторам. Тим часом венчурні інвестори давно сформували власну зрілу індустрію: в одних тільки Сполучених Штатах зараз діє більше 1200 венчурних фондів, під управлінням яких знаходиться понад $ 150 млрд. Ця індустрія має внутрішню механіку та власні усталені правила гри, зрозумівши які кожен зможе вийти на глобальний ринок інновацій. Саме про внутрішній устрій світу венчурних інвесторів буде йтися на семінарі.
Учасники отримають відповіді на питання:
1. Як влаштована інноваційно-венчурна екосистема США: хто, як і скільки заробляє на ринку інвестицій у високі технології?
2. У чому специфіка ангельських інвестицій?
3. Який життєвий цикл і внутрішні процеси венчурного фонду?
4. Як працюють керівні компанії у венчурній індустрії?
5. Чим схожі та чим відрізняються ринки венчурних інвестицій США, України і Росії?
6. Яка статистика ринку венчурних інвестицій: чого варто очікувати і чого варто боятися, вкладаючи гроші у високотехнологічні компанії?
7. Українські та російські високотехнологічні компанії, які вийшли на американський ринок: у чому причини їх успіхів та провалів?
Семінар проводить Володимир Павлов - генеральний директор компанії rollApp Inc. (Пало Альто, США), що займається онлайн-віртуалізацією додатків. До заснування rollApp Володимир займався кількома стартапами, був топ-менеджером Microsoft та Intel і працював у великому (понад 1 млрд. доларів США) інвестиційному фонді.
Семінар буде проходити російською мовою.
Слайди і роздаткові матеріали містять інформацію англійською мовою.
Ціна 160 грн. при попередній реєтрації та 200 грн. - при оплаті на місці.
Увесь прибуток від заходу піде на розвиток та облаштування Сенсотеки - інклюзивного простору для зрячих та незрячих у Львові.
Зареєструватись можна тут: https://seminarvench.ticketforevent.com