ОПИСАНИЕ
Людина з обмеженими можливостями, людина з інвалідністю, інвалід — який термін буде коректним, а який образливим?
Якщо ви завагалися, відповідаючи на це питання, пропонуємо вам відвідати тренінг-лікнеп, присвячений соціальній інклюзії.
Що: тренінг по соціальній інклюзії
Де: Impact Hub Odessa, вул. Грецька 1а, другий поверх
Коли: П’ятниця, 19 травня, 17:00
Для кого: для представників громадських організацій і просто соціально відповідальних людей, які знають що таке інклюзія і чому це важливо, але не розбираються в цій темі добре.
Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://goo.gl/WY51Vn
На тренінгу ви дізнаєтеся:
📌 що таке інклюзія
📌 про рівень соціальної інклюзії в Україні
📌 про соціальні групи, яким загрожує ексклюзія
📌 почуєте мотивуючі історії українців
📌 зможете комунікувати з людьми з інвалідністю (незрячими, нечуючими, з порушенням опорно-рухового апарату)
📌 про інформаційну, архітектурну та освітню доступність в Україні
Також ми можемо разом шукати шляхи вирішення проблем на шляху до інклюзивної України.
Організатори: Лабораторія освітніх змін, БФ «Право на щастя», Гуманітарна місія в Україні «Loads of Love» та БФ «Асоціація інклюзивної країни».
Спікери:
👤 Ед Діксон — голова гуманітарної місії в Україні «Loads of Love». Його організація допомагає людям з інвалідністю в Україні, Киргизстані, Узбекистані.
👤 Леся Мисків — голова благодійної організації «Право на щастя», доктор юридичних наук, понад шість років працює у сфері забезпечення прав дітей з особливим потребами. Автор понад 50 наукових праць у сфері правового регулювання освітніх процесів в Україні
👤 Юлія Ресенчук — голова благодійного фонду «Асоціація інклюзивної країни», керує соціальними проектами, організовує тренінги по формуванню толерантного відношення до людей з інвалідністю.
👤 Марина Саначина — проектний менеджер благодійної організації «Право на щастя», тренер з питань розвитку інклюзії в Україні, має восьмирічний досвід роботи в молодіжному секторі, який реалізовує в організації волонтерської платформи.