ОПИСАНИЕ
Як створити технологічний startup, вивести його на міжнародний ринок, залучити інвестиції і відкрити представництво в Кремнієвій долині?
На ці, та інші питання учасники отримають відповіді у перші два дні програми (11-12 березня). Вони будуть насичені лекціями, практичними завданнями та спілкуванням із запрошеними спікерами. А у третій день (13 березня), під час бізнес-гри, учасники спробують на практиці спроектувати бізнес технологічного стартапу і підготувати його до залучення венчурних інвестицій.
АВТОР ТА ВИКЛАДАЧ ПРОГРАМИ:
Володимир Павлов – генеральний директор компанії rollApp Inc. (Пало Альто, США), що займається онлайн-віртуалізацією додатків. До заснування rollApp пан Павлов стояв біля витоків кількох стартапів, був топ-менеджером Microsoft і Intel, працював у великому (понад 1 млрд доларів США) інвестиційному фонді. Має великий міжнародний досвід: Володимир Павлов працював в Україні, Росії, ЄС і США. Член міжнародних наукових співтовариств IEEE і ACM. Автор понад 30 наукових публікацій, у тому числі включених до рейтингу ACM Top 10. Біографія Володимира Павлова включена в Marquis 'Who's Who in the World
СЕРЕД ЗАПРОШЕНИХ СПІКЕРІВ:
– Євген Сисоєв, керуючий партнер фонду AVentures Capital, входить до Ради Директорів ІТ компаній, серед яких nuPSYS, VOX, Augmented Pixels, Jooble і DepositPhotos, найвпливовіша людина Уанету за версією українського форуму інтернет-діячів iForum 2014 - посів №1 місце в рейтингу людей, які надали найбільш сильний вплив на український ринок технологічного бізнесу та венчурного інвестування у 2013 році.
– Максим Школьник, засновник і СЕО проекту Address.ua (визнаний у трійці найкращих стартапів України за версією PRUFFI в 2012, сьогодні один з лідерів серед порталів з нерухомості в Україні), у минулому – SVP під Viewdle (компанія перейшла у власність Google у 2012, до цього визнана кращим стартапом Європи 2008 року на європейській конференції LeWeb, Франція)
– Ігор Шойфот, інвестор, член ради та акціонер у більш ніж 50 стартапах із загальною оцінкою в $ 1 млрд, засновник і співзасновник fotki.com - веб-сайт, що входив до топ-500 інтернет-сайтів у середині 2000, голова найбільшого інтернет-інкубатору в Україні Happy Farm.
– Шейла М. Паффер, заслужений професор Школи бізнесу D'Amore-McKim Північно-Східного університету (Бостон, США), науковий співробітник Центру російських досліджень ім. Девіса в Гарвардському університеті, старший науковий співробітник програми міжнародного бізнесу фонду Cherry Family.
НА СЕМІНАРІ ЖИТТЄВИЙ ЦИКЛ СТАРТАПУ БУДЕ РОЗГЛЯНУТО З ТРЬОХ ТОЧОК ЗОРУ:
– Startup очима підприємця: як вибрати і відшліфувати ідею бізнесу, як зібрати і мотивувати міжнародну команду, як відпрацювати і валідувати бізнес-модель, як забезпечити ріст компанії і залучити інвесторів для прискорення цього росту, як підготувати і провести продаж компанії.
– Startup очима інвестора: яка «внутрішня механіка» роботи венчурних фондів, якою логікою керуються інвестори Кремнієвої Долини під час прийняття інвестиційних рішень, як структуруються угоди і як виглядає процес взаємодії інвестора і startup-а після залучення інвестицій.
– Організаційно-логістичні питання: де і як інкорпоруватись, як отримати потрібну американську візу, як ефективно використовувати бізнес-інфраструктуру Кремнієвої Долини, які бувають типові організаційні і юридичні помилки і як їх уникнути.
Більше - bit.ly/kmbs-global-startup
Контактна особа kmbs: Юрій Бульба, менеджер програм управлінського розвитку, [097] 449 7082, jb@kmbs.ua