ОПИСАНИЕ
Сучасні мікроконтролери набагато потужніші за ті комп'ютери, які відправили людей на Місяць, а їхню ціну сьогодні можна порівняти з чашкою кави. Розробка пристроїв стає доступною кожному. Звичні речі підключаються одна до одної і до Інтернету. Цей тренд називають Інтернетом Речей. Наручний годинник, браслети і окуляри – це ті речі, які вже сьогодні трансформуються і стають "розумними".
Авторський курс TechMaker від технічного директора Mobiliuz Андрія Волошина – це можливість в малій групі протягом 5 місяців отримувати необхідні теоретичні знання з програмування мікроконтролерів і відразу ж застосовувати їх на практиці під керівництвом експерта.
У програмі курсу:
1. Вивчення ARM Cortex-M4 на прикладі STM32F4xx
2. Знайомство з платформами mbed, CubeMX, Arduino
3. Занурення в IoT за допомогою Bluetooth і WiFi
Тривалість курсу: 5 місяців (40 занять по 2 години 2 рази на тиждень)
Старт: липень 2016.
Курс орієнтований на:
- студентів технічних спеціальностей
- програмістів
- підприємців.
Чому TechMaker?
Структурований виклад актуального контенту. Крім засвоєння технічної інформації та виконання завдань, ви дізнаєтесь про підприємницьке мислення, “хакерські” прийоми, сучасні тренди та проблеми індустрії цифрової електроніки.
“Фанова” подача матеріалу. Жодного занудства, “ні” академічності– навчання проходитиме весело, з гумором, передбачене живе спілкування.
Досвідчена команда. За плечима Андрія Волошина 4 курси, 44 випускники навчальних програм з програмування мікроконтролерів, проведених на базі Комп'ютерної Академії "ШАГ" протягом останніх 18 місяців. Найактивніші знайшли своє місце в команді Mobiliuz і TechMaker, а також рекомендовані для роботи з місцевими компаніями.
Співорганізатор курсу – навчальний центр Chasopys Eduspace.
Більш детальну інформацію про програму та вартість можна дізнатися на сайті: https://techmaker.com.ua/
За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся, на електронну адресу info@techmaker.com.ua
Подати завку на участь за посиланням: https://techmaker.com.ua/#signup
Приєднатися до спільноти TechMaker у Facebook: http://bit.ly/1ZAbpnh