to top
вверх
UAeventUAevent
Kyiv Academic University
Kyiv Academic University

Kyiv Academic University

College & University

Ключовою місією Київського академічного університету є відродження української науки та наукоємних технологій через тісне поєднання якісної базової освіти з сучасними науковими дослідженнями ("система фіз-теху") та такою ж тісною міжнародною інтеграцією. Перетворення "відтоку мізків" у "циркуляцію мізків" є тут одночасно і метою і інструментом. The core mission of Kyiv Academic University is to address pressing societal challenges for revival of Ukrainian science and technology through highest quality education closely integrated with modern research and international cooperation. This should lead to transformation of 'brain drain' into 'brain circulation'.

КАУ створено на базі Фізико-технічного навчально-наукового центру (ФТННЦ) НАН України, відомого раніше як Київське відділення Московського фізико-технічного інституту (КВ МФТІ), що здійснював підготовку українських науковців за "системою фізтеха" 1978 року. "Система фізтеху" - це одна з найефективніших реалізацій ідеї дослідницького університету, що базується на поєднанні високоякісної освіти з індивідуальним залученням студентів на ранніх стадіях їхнього навчання до науково-дослідної та інноваційної діяльності в "базових" наукових установах (найвідоміші приклади: Caltech та MIT у США, EPFL та ETH у Швейцарії, МФТІ у колишньому СРСР). З 1978 до 2015 студенти цільового набору після 4 років навчання в бакалавраті МФТІ поверталися в Україну та продовжували навчання (2 роки магістратури та, за бажанням, 3 роки аспірантури) на базових кафедрах при провідних інститутах НАН України. За роки існування КВ МФТІ було підготовлено 981 молодих науковців, з яких 281 захистили кандидатські, 30 докторські дисертації, 4 стали членами-кореспондентами НАН України. З 2017 КАУ планує прийом студентів на 1-ші курси бакалаврата та магістратури. Бакалаврський рівень підготовки студенти КАУ проходять виділеними групами на базі КНУ імені Тараса Шевченка: студенти фізичного профілю та з прикладних інформаційних технологій — на фізичному факультеті та факультеті радіоелектроніки та компьютерних систем, математики — на механіко-математичному факультеті. Прийом на перший курс відбувається за результатами ЗНО. Після другого курсу на конкурсній основі відбувається розподіл та додатковий прийом студентів на базові кафедри КАУ і з третього курсу студенти починають слухати спецкурси та залучатися до дослідницької роботи в Центрах досліджень КАУ. Бакалаврські проекти студенти КАУ виконують на базових кафедрах та після їх захисту отримують бакалаврські дипломи КНУ і можуть вступати до магістратури КАУ. Магістри КАУ проходять навчання на кафедрах КАУ (освітня складова) та залучаються до перспективних наукових досліджень (наукова складова) переважно у Центрах досліджень КАУ та провідних академічних інститутах. Перспективність досліджень забезпечується постійним внутрішнім аудитом та тісною міжнародною інтеграцією відповідних дослідницьких груп.
Проложить маршрут для автомобиляПроложить маршрут для общественного транспортаПроложить маршрут пешкомПроложить маршрут для велосипеда

Мероприятия

Нет прошедших мероприятий
Нет предстоящих мероприятий