to top
вверх
UAeventUAevent
MSc in Data Science at UCU
MSc in Data Science at UCU

MSc in Data Science at UCU

College & University

Допомогти у розвитку ціннісно-орієнтованих професіоналів та лідерів українського суспільства. Програма вчитиме професійного, етичного поводження з даними і покликана привернути більшу увагу великої ІТ індустрії України до Українського католицького університету, щоб спільно будувати краще майбутнє України та світу.

Магістерська програма комп’ютерних наук даватиме якісні знання, навички в галузі програмування та аналітики даних, а також пропонуватиме слухачам світоглядні курси та зустрічі з лідерами спільноти УКУ. Програма створюється виходячи з великого попиту від ІТ компаній у якісних працівниках вищого рівня. Половину курсів будуть читати іноземні викладачі. Програма зі спеціалізацією в науках про дані (Data Science) є однією з перших програм в Україні і наш університет бачить велике затребування як у викладачах, так і в професіоналах у цій галузі. Програма відповідає місії та стратегії УКУ у вихованні ціннісно-орієнтованих професіоналів та лідерів українського суспільства. Програма вчитиме професійного, етичного поводження з даними і покликана привернути більшу увагу великої ІТ індустрії України до Українського католицького університету, щоб спільно будувати краще майбутнє України та світу. Дана програма є однією з перших в Україні магістерських програм зі спеціалізацією у Data Science. Програма передбачає гнучкість у плануванні слухачами власного навчального навантаження — студенти можуть обрати навчання за модулями, збільшувати тривалість навчання до 3-х років. Частину курсів можна зараховувати за рахунок зовнішніх сертифікатів відповідного рівня. В кінці програми студенти проходитимуть стажування в компаніях, або розроблятимуть власні комерційні проекти, або працюватимуть в науковому напрямку.
Проложить маршрут для автомобиляПроложить маршрут для общественного транспортаПроложить маршрут пешкомПроложить маршрут для велосипеда

Мероприятия

Нет прошедших мероприятий
Нет предстоящих мероприятий